UA EN DE PL
Про нас

ТОВ "КОЛЯР" - компанія, яка успішно працює на ринку сільськогосподарської продукції України та міжнародному ринку. Ми здійснюємо експортні поставки товарів українського походження: зернових, бобових, олійних культур, лікарських рослин, насіння для корму птахів та домашніх тварин, спецій, круп, овочів, олій і т.ін. Наша компанія, активно, співпрацює з великою кількістю провідних українських виробників сільськогосподарської продукції, елеваторами, зернопереробними підприємствами, комбікормовими заводами, олійно-жировими комбінатами, транспортними підприємствами.

Наша продукція відвантажується в ряд країни Європи та Азії. Зокрема, в Німеччину, Австрію, Нідерланди, Італію, Іспанію, Польщу, Чехію, Угорщину, Сербію, Болгарію, Туреччину, Ірак, Узбекистан, Російську Федерацію, Республіку Білорусь та інші країни.

Доставка наших товарів здійснюються різними видами транспортних засобів, зокрема: вагонами-зерновозами, морськими контейнерами, вантажними автомобілями. Ми забезпечуємо упакування продукції у будь-які види тари (поліпропіленові/паперові мішки, біг-беги, бочки, на піддонах) або насипом, в залежності від вимог наших покупців.

Ми дуже цінуємо наших клієнтів, тому поставляємо товари тільки високої якості. Ми завжди здійснюємо ретельний відбір кращих товарів, проводимо постійні перевірки якості у незалежних акредитованих лабораторіях.

ТОВ "КОЛЯР" є дійсним членом Торгово-Промислової палати України.

НАША МЕТА: Бути однією з найкращих українських компаній-експортерів, яка постачає сільськогосподарську продукцію високої якості, за конкурентними цінами, чітко дотримається умов укладених контрактів.

НАША КОМАНДА: Колектив нашої компанії – це висококваліфіковані фахівці у сферах торгівлі сільськогосподарською продукцією, міжнародній торгівлі, логістиці, які постійно вивчають та досліджують ринок, мають багаторічний досвід практичної успішної діяльності. Наша команда завжди знайде оптимальне взаємовигідне рішення для максимального задоволення потреб та вимог наших партнерів по бізнесу. Наше кредо – чесність, порядність та прозорість в усьому, що ми робимо.

НТЕРЕСИ: ТОВ "КОЛЯР" зацікавлене в налагодженні плідної співпраці з новими та подальшому розвитку співпраці з нашими постійними бізнес-партнерами в Україні, які займаються виробництвом, переробкою, зберіганням, транспортуванням аграрної та промислової продукції. Ми, також, зацікавлені у розвитку взаємовигідних стосунків з нашими постійними та потенційними клієнтами закордоном, які мають інтерес у закупівлях української сільськогосподарської, продовольчої та промислової продукції. Наша компанія є відкритою для обговорення та зацікавлена у втіленні нових перспективних інвестиційних проектів.

© 2009 ТОВ "КОЛЯР"

Designed by M. Greshchuk